DORDRECHT - De gemeente Dordrecht is een gezamenlijke inkoopactie voor HR++ glasisolatie gestart. Met deze actie kunnen huiseigenaren in Dordrecht de isolatie van hun woningen verbeteren en zo het energieverbruik verminderen. Deze actie maakt deel uit van het programma 'Dordt isoleert', met acties voor een goed geïsoleerd huis voor alle Dordtenaren.

Lagere kosten, meer comfort

HR++ glas is een van de beste soorten isolerend glas en past meestal in bestaande kozijnen. In de winter houdt het de warmte binnen en in de zomer blijft de warmte buiten. Hierdoor gaat het energieverbruik omlaag en daarmee ook de energiekosten. Daarnaast zorgt goede isolatie voor een prettiger binnenklimaat.

Online informatieavond

Op 7 mei 2025 van 19.30 tot 20.30 uur organiseert de gemeente een online informatieavond. Tijdens deze sessie krijgen deelnemers uitgebreide informatie over de voordelen van HR++ glasisolatie, de inkoopactie en de beschikbare subsidies. Experts van de gemeente, het Regionaal Energieloket (REL) en het isolatiebedrijf zijn aanwezig om vragen te beantwoorden. Geïnteresseerden kunnen zich vooraf aanmelden via www.regionaalenergieloket.nl/acties.

Inschrijven tot 10 juni

Inschrijven voor de inkoopactie kan tot 10 juni 2025. Er is een maximum aantal deelnemers, dus snelle inschrijving wordt aangeraden.