ENSCHEDE - In de strijd om de derde plaats heeft FC Twente thuis een behoorlijk pak op de broek gekregen van Feyenoord dat in de Grolsch Veste met 2-6 won. Er waren glasnrollen voor Paixão met drie goals en Read, goed voor drie assists.


Feyenoord had al zeven jaar niet meer gewonnen in Enschede, maar stond nu met dank aan de thuisploeg binnen 25 minuten op 0-3. Ueda kon vrij inkoppen, Paixão haalde verwoestend uit nadat hij een pass van Kjolo onderschept had en Ueda scoorde nadat Lagerbielke de bal hard tegen Besselink aan had geschoten.

Ook na de 1-3, uit een strafschop van topscorer Steijn bleef FC Twente rommelig spelen. Feyenoord counterde naar hartelust en Paixão maakte er nog twee. Steijn kopte de 2-5 binnen en het slotakkoord was voor Sliti na een snelle aanval.